درباره ما

یک فروشگاه آنلاین مجهز با بهترین

کیفیت و محصولات با کیفیت

اگر شما یک طراح هستیدو یا با طراحی های گرافیکی سروکار دارید

به متن هایی بر خورده ایدکه با نام لورم ایپسومشناخته می شوند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

درباره ی ما

پاک نیرو یک شرکت با اصالت و معروف در زمینه برق صنعتی

با توجه به پیشرفت روز افزون علم و گسترش صنعت در عرصه جهانی و ورود تجهیزات و دانش نوین به عرصه تولید شرکت مهندسی و بازرگانی پاک نیرو البرز در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تامین تجهیزات صنعتی و ارائه خدمات مهندسی در بخش طراحی، مشاوره، نصب و راه اندازی با تکیه بر پیشرفته‌ترین فناوری روز دنیا آغاز نمود. این مجموعه از بدو تاسیس تا کنون در زمینه‌های اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق و کنترل صنعتی، مانیتورینگ، هیدرولیک و پنیوماتیک، هوشمند‌سازی، سیستم‌های حفاظتی، دیزل ژنراتور، دیگ‌های آب گرم و بخار و انرژی‌های نو فعالیت نموده است.

با در اختیار داشتن مهندسین متعهد و مجرب خدمات گسترده‌ای در صنایع نیروگاهی، پتروشیمی، نفت و گاز، خودروسازی، سیمان، خوراک دام طیور، چوب و کاغذ، صنایع غذایی و سایر صنایع کوچک و بزرگ با بهترین کیفیت و خدمات پیشیبانی ارائه می‌نماید. همچنین این مجموعه توانمندی برگزاری دوره‌های تخصصی اتوماسیون صنعتی شامل آموزش انواع PLC ها، مانیتورینگ صنعتی، سنسوریک ، هیدرولیک و پنوماتیک با جدیدترین نرم افزارهای موجود را داراست. در همین راستا و با توجه به نیاز صنعت شرکت قادر به همکاری با کلیه صنایع و کارخانجات برای برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی می‌باشد.

تیم ما

یک تیم منسجم باعث پیشرفت کسب و کار موفق می شود

با توجه به پیشرفت روز افزون علم و صنعت در عرصه جهانی و ورود تجهیزات و دانش نوین به عرصه تولید شرکت مهندسی و بازرگانی پاک نیرو البرز در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تامین تجهیزات صنعتی و ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه طراحی، مشاوره، نصب و راه اندازی با تکیه بر پیشرفته‌ترین فناوری روز دنیا در زمینه‌های اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق و کنترل صنعتی، مانیتورینگ، هیدرولیک و پنیوماتیک، هوشمند‌سازی، سیستم‌های حفاظتی، دیزل ژنراتور، دیگ‌های آب گرم و بخار و انرژی‌های نو آغاز نمود.

محسن حبیب نژاد روشن

مدیر عامل

احمد اسفندمد

مدیر فنی

محبوبه رمضانی

مدیر مالی

سارا خسروی

مدیر فروش

مهیار مهدی زاده مقدم

مدیر پروژه

هستی صالحی

کارشناس فروش